فارسی

   

ٍEnglish

       

تلفن: 021-44254747

ایجاد تغییرات بزرگ در

روابط خانوادگی

ایجاد تغییرات بزرگ در
کسب و کار شما

منابع انسانی
فهم سلیقه کارمندان

ارتقاء سطح کودکان

براساس استعداد ذاتی آنها

ارتباط بین
سلامتی و مزاج

کدام مواد غذایی
برای شما مناسب است

نکات مثبت اعضای خانواده
در برقراری ارتباطات خانوادگی

نکات منفی اعضای خانواده
که در ارتباطات باید مراقب آنها بود

گروه بندی بر اساس مزاج
در یادگیری بهتر

گروه بندی
بر اساس کار بهتر

استعداد کودکان
بر اساس مزاج آنها

ما مسیر را نشان میدهیم
برای رشد بهتر

بر اساس مزاج
بهترین شغل هر فرد را مشخص میکنیم

بر اساس مزاج
بهترین کارمند را میتوان انتخاب کرد

تقسیم بندی مشتریان
بر اساس مزاج آنها

نمایش بهتر کالاها
بر اساس مزاج

روش کار ما


ما برای اولین بار در جهان و با استفاده از منابع طب سنتی ایران که توسط دانشمندان بزرگی همچون ابوعلی سینا و خوارزمی تدوین و نگارش شده اند و همچنین استفاده از علم مزاج شناسی سنتی به همراه تجهیزات نوین توانسته ایم تنها با استفاده از عکس چهره و اندازه گیری قد و دور مچ شما ، مزاج سرشتی شما را تشخیص داده و با استفاده از این اطلاعات تمامی خصوصیاتی که مربوط به سرشت شما می باشد را در اختیار شما قرار دهیم . به نحوی که شما را هیجان زده نماید. موسسه تحقیقاتی طعام اسرار توانسته است در طی سالیان متوالی و با تحقیقات فراوان در زمینه تغذیه و طب سنتی ایران به این مهم دست پیدا نماید.


مزاج چیست


به زبان ساده مزاج عبارتست از شالوده جسمی و روحی برای هر انسانی که خداوند در زمان تولد به او اعطا مینماید و فرد با آن نقاط قوت و ضعف در این دنیا زندگی میکند . اگر فردی مزاج خود و دیگران را بشناسد ، به سادگی میتواند ارتباطات اجتماعی خود را با دیگران تنظیم کرده و در این دنیا شفاف تر زندگی کند .


اهمیت این سامانه


امروزه در تمامی علوم بویژه علم پزشکی در سیستم های کلینیکی و پارا کلینیکی بدون معیارهای عددی ،درک مفاهیم بسیارمشکل بنظرمیرسد.در واقع یکی از اساسی ترین موفقیت های علوم جدید، داشتن معیار های عددی است.
دنیای پزشکی علی رغم اینکه موفقیت های بسیار چشمگیری در پیشرفت های تکنولوژی داشته است، اما همچنان در بحثهای تشخیصی لنگ میزند.اگر شما جزو کسانی هستید که نسبت به این موضوع تعصب داشته و این موضوع را نمیتواید بپذیرید کافی است از کتب معتبر پزشکی، بیماریهایی را که با پیشوند سندروم(Syndrome) و یا اتوایمون (Autoimmune) شروع میشوند را حذف کنید ،آنوقت خواهید دید که تعداد بیماریهای قابل درمان به چند درصد خواهد رسید و اگر بازهم قانع نشده اید کافی است کتاب های مرجع پزشکی را ورق زده و تعداد جاهای را که کلمه می بی (maybe) تکرار شده است را بشمارید .
آنوقت جای خالی یک علم همه گیر تر را حس خواهید کرد. برای همین موضوع است که بسیاری از کشور های دنیا با مراجعه به طب سنتی خویش در پی پر کردن این جای خالی میباشند. اگر بعضی از همکاران ما بدون خوشبینی نسبت به طب سنتی اظهار نظر میکنند برای اینست که با علم نوین امروزی نمیتوانند مفاهیم قلمبه سلمبه و فلسفی طب سنتی را با پزشکی نوین تطبق کنند که از نظر ما بسیار منطقی میباشد.
ما از چندین سال قبل به این موضوع پی بردیم و تلاش کردیم که پیوند مشترکی بین طب نوین و سنتی ایجاد کرده و بدون تعصب ، مفاهیم طب سنتی را به زبان امروزی ترجمه کنیم. در پی این تلاشها اولین موضوعی که جلب توجه میکرد این بود که اساتید مدعی این رشته ،با اینکه همه ازیک مرجع الگو برداری میکردند ولی در موضوع مزاج که پایه ای ترین بحث در طب سنتی است آنقدر ضد و نقیض تشخیص میگذارند که جای کلی حرف داشته و دارد. با توجه به این موضوع بر این شدیم که همانند طب نوین تا جایی که ممکن است نسبت به تبدیل مفاهیم طب سنتی به عدد و رقم تلاش کنیم.
اولین قدم برای ما مطالعه منابع طب سنتی بود . ما پس از مطالعه کتب مشهور وهمچنین غیر مشهور و جمع آوری مطالب مرتبط و اخذ نظرات بعضی از اساتیدی که افتخار پرسیدن سوال را به ما دادند موفق شدیم اولین اصل تشخیصی طب سنتی را که همان تشخیص مزاج جبلی است را با استفاده از راهکارهای بسیار سخت و جانفرسا و پرهزینه تبدیل به دیتای دیجیتال نماییم.
بطبع اولین قدم برای اثبات وجود یک مزاج نیاز به یک پرسشنامه داشتیم و بعلت نبودن پرسشنامه استاندارد ابتدا یک مدت زمان حدودا دوساله را صرف این موضوع کردیم و توانستیم نتایج حاصله را در مجلات معتبر به چاپ برسانیم. و پس از آن تلاشهای شبانه روزی چندین برنامه نویس و گرفتن مشاوره از افراد آگاه در زمینه های دیجیتال و همچنین اخذ نظریات اساتید در حین کار موفق به راه اندازی سامانه تشخیص مزاج جبلی گردیدیم .
این سامانه از قابلیت های فراوانی در موضوع مزاج شناسی برخوردار است و تیم مربوطه در کنار اساتید و مزاج شناسان و همچنین محققین علمی مدام در حال ارتقای سیستم میباشند. امید داریم همکاران عزیز که چه طرفدار طب سنتی هستند و چه آنانکه نسبت به این موضوع جهت دار نگاه میکنند از این حرکت پشتیبانی کرده و با نظرات خود ما را یاری نمایند.

<